Oparcie w silnych back-links

Mocne, skuteczne linki zwrotne to ważny element wsparcia pozycjonowania. Ale uwaga, nie wszędzie umieszczone i nie każda linka zwrotna przynosi pozytywny efekt!

Linki zwrotne umieszczamy najlepiej w tekstach, które są zbieżne z linkowanym tematem ( podstroną ).  Dobre, mocne linki pochodzą z witryn zawierających unikalną wyjątkową treść. Bardzo dobre linki to te, zamieszczone na stronach z dużym ruchem odwiedzających.

Linki wewnętrzne w obrębie tego samego serwisu też mają pewną, dodatnią wartość. Oprócz tego, że poprawiają nawigację wewnętrzną, to także wzmacniają SEO serwisu.

Jak sprawdzić linki zwrotne do swojej strony www?

Można np. skorzystać z narzędzia do badania sprawdź linki zwrotne do swojej witryny tutaj.

Nie jest łatwo pozyskać połączenia zwrotne. Pozycjonerzy mają swoje sposoby na tworzenie wartościowych linków. Można wykorzystać do tego także wpisy w portalach społecznościowych FB i TT. 

Generując bardzo poszukiwane treści, takie jak np wzory dokumentów, wyniki głosowań, statystyki, ciekawe rankingi, można się spodziewać że będzie przybywało naturalnych linek polecających od innych użytkowników net-u.

Łatwe sposoby na linki?
Utwórz swoje linki zwrotne na trzy sposoby:

Utwórz ogłoszenie ( 12 zł/rok ) i zamieść tam swój link zwrotny: https://www.imax24.pl

Utwórz stronę www za 107 zł/ rok : https://www.entro.pl i tam umieść kilka linków zwrotnych

Utwórz sklep internetowy za 107 zł/rok : https://isplit.eu i tam umieść kilka linków.

Jeśli nie masz czasu na budowanie linek zwrotnych – zleć pozycjonowanie ( od 60 zł/rok – profil EntroSEO).

Sugerujemy również sprawdzenie jakości dopasowania Twoich linek wychodzących , do fraz kluczowych przez test strony SEO

 

ZGŁOSZENIE STRONY

Skorzystaj z darmowego pozycjonowania.
Zgłoszenia – Tworzenie profilu.

Dlaczego tak ważne są linki zwrotne

Linki zwrotne są tym elementem, który jest budowany przez innych użytkowników internetu. oczywiście nie możemy w większości przypadków spowodować zainicjowania takich linków, jednak umieszczając ciekawą i interesującą treść na naszej stronie internetowej, spowodujemy że inni użytkownicy zainteresowani naszym kontentem umieszczą linkę do ciekawych informacji w naszej witrynie. 

Ilość i jakość linek zwrotnych jest badana przez roboty wyszukiwarek internetowych i stanowi miarę wartości naszej witryny. oczywiście jest to tylko jeden z elementów ustalających wartość naszej witryny niemniej jednak bardzo ważny obok tego jak wygląda ruch na naszej stronie czyli tak zwany trofik. warto zainteresować innych użytkowników którzy posiadają witryny o podobnej zawartości aby umieścili na swoich stronach linki z podobnego kontentu. 

Oprócz kwestii związanych z SEO linki zwrotne stanowią również dużą wartość marketingową i promocyjną rozprzestrzenianie się informacji tekstowych wraz z możliwością bezpośredniego kliknięcia i przejścia do naszej strony poprzez link a href jest bardzo pożądaną sytuacją w zakresie promocji zarówno samych treści które publikujemy jak i naszej pozycji w wyszukiwarce na frazy słowa kluczowe które są niejako przypięte do linkowanej treści.