Poznań kasacja aut

Gdzie prowadzimy działalność auto-handlową? Teren działania naszej firmy to praktycznie cała Wielkopolska. Co oczywiste w Poznaniu realizujemy najwięcej zakupów. Wiadomo, że podaż aut używanych w tak dużej aglomeracji jak stolica Wielkopolski jest stale duża i konkurujemyu tutaj z wieloma innymi kupującymi zawodowo ( inne skupy i kasacje ) oraz z prywatnymi nabywcami.

skup AUTOHAUS Poznań

Oferując pojazd naszej firmie, zyskują Państwo niewątpliwie czas, pozbywają się wybrednych kupujących, którzy lubią oglądać auta ale ich nie kupują. Gwarantujemy intencję zakupu, przy zachowaniu racjonalnych warunków ( win-win ) . Każdy chce coś zyskać na transakcji i my to rozumiemy.

Kupujemy osobowe, dostawcze, vany, 4×4, terenówki, ciężarowe, campery, motocykle, skutery. Kupujemy auta w każdym stanie. Dla każdego pojazdu znajdujemy przeznaczenie, do komisu, do odsprzedaży prywatnie, do własnego garażu (np. oldtimery ) , do kasacji, do warsztatu blacharsko-lakierniczego

4.5/5

Auto-handel w Poznaniu

Wycena auta to kulminacyjny moment w czasie transakcji zakupu. Jeśli cena zostanie zaakceptowana przez obie strony wówczas pozostają tylko formalności i organizacja odbioru auta. Jako skup dysponujemy gotówką niezbędną do nabycia samochodu. Ceny jakie proponujemy można zweryfikować, próbując samodzielnej sprzedaży na portalach motoryzacyjnych rodzaju otomoto, allegro, autoskaut, lub przez ogłoszenia motoryzacyjne olx. W końcu można też dowiedzieć się ile warte jest nasze auto dla kupca przez posty na FB lub forach motoryzacyjnych.

Auta do odsprzedaży
Sprawne i uszkodzone 67%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *