Ogłoszenia internetowe ze względu na swoją niską cenę a częstokroć darmowe ogłoszenia zajmują sporą część internetowego rynku reklamowego. Stworzenie dobrego ogłoszenia jest dużo szybsze niż stworzenie strony internetowej. Opublikowanie i zaindeksowanie ogłoszenia jest błyskawiczne, co stanowi kolejny plus na rzecz wpisów ogłoszeniowych. Dalej już nie jest tak „z górki”.

Coraz więcej portali oferuje tanie ogłoszenia generując w krótkim czasie ogromne ilości publikowanych wpisów. To z kolei powoduje, że przebicie się z ogłoszeniem na czoło wyników, wśród tysięcy podobnych anonsów jest prawie niemożliwe. Ale czy na pewno tak jest.

Czym jest pozycjonowanie ogłoszeń www?

To działania SEO podjęte w ramach udostępnionych przez portal ogłoszeniowy narzędzi, dostępnych do modyfikacji elementów ogłoszenia takich jak indywidualne metaznaczniki, opisy w nagłówkach h1 h2 h3, opisy zdjęć. Pozycjonowanie ogłoszeń www to także linkowanie do adresu internetowego ogłoszenia oraz wskazywanie go jako źródło informacji w portalach społecznościowych.

Wypróbuj pozycjonowanie ogłoszenia w naszym serwisie ogłoszeniowym boldo.pl. Dodawanie darmowego ogłoszenia trwa dosłownie kilka minut i nie wymaga rejestracji. Warto dodać zoptymalizowane rozmiarowo i „wagowo” zdjęcia, tak aby ogłoszenie szybko się wczytywało. Po opublikowaniu wpisu, a przed jego zaindeksowaniem przez wyszukiwarki i dodaniem do sitemap.xml wpis jest korygowany. Ogłoszenia wyróżnione (tanie ogłoszenia 12zł/rok ) mają zoptymalizowane metaznaczniki (title i description )oraz są uzupełniane o treści konieczne dla podwyższenia pozycji.

Ogłoszenia, o ile mają dobrze zorganizowane treści w adresach, odpowiednią strukturę w portalu, są traktowane przez Google jako podstrona serwisu w ramach relatywnej kategorii. Promocja wpisu ogłoszeniowego jako pozycjonowanie podstrony www z dobrym SEO jest jak najbardziej skuteczne i daje doskonałe efekty!

Koszty działań tego rodzaju są nieporownywalnie niższe niż utworzenie rozbudowanej witryny internetowej i podwyższanie pozycji takiej witryny. W ogłoszeniach można przecież umieścić odnośniki do swojej firmowej strony www, która pełni wizerunkową rolę.

Co oferujemy w ramach EntroSEO jeśli chodzi o wsparcie wpisów ogłoszeniowych? 

Można w skrócie określić to jako mikrostrona www z pozycjonowaniem. Jak skorzystać z tego rozwiązania? Dodaj wyróżnione ogłoszenie w https://boldo.pl i wybierz opcję „ogłoszenie wyróżnione + EntroSEO”, następnie stwórz swoje ogłoszenie, dodaj kilka zdjęć, opłać  to ogłoszenie i resztę zostaw nam do realizacji.

153
Opublikowanych i zaindeksowanych ogłoszeń
0 %
Skuteczność pozycjonowania
0 sek
Czas utworzenia nowego ogłoszenia