Aplikacja mobilna

Teraz wygodnie i szybko także w Twoim telefonie komórkowym. 
Z oferowanych  przez nas narzędzi SEO można  korzystać w aplikacji mobilnej ( z systemem Android ). Aktualnie można ją pobrać z Google Play.

Pobierz na telefon, darmową aplikację mobilną EntroSEO do wsparcia pozycjonowania

Wybrane funkcje dostępne w telefonie:

  • monitoring pozycji naturalnych ( do 12  fraz ),
  • monitoring pozycji w mapkach ( do 12 fraz ),
  • pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach,
  • wzmocnienie pozycji Twojej strony www
  • pozycjonowanie strony w mapkach,
  • analiza miejsc (wzrost/spadek),
  • personalizowane wskazówki SEO,
  • aplikacja mobilna bez reklam

Codziennie aktualne info..

Codziennie aktualne info o pozycjach Twojej strony www. 

Jest wygodniej i szybciej. Ze względu na to, że zazwyczaj nie rozstajemy się z telefonami, aplikacje mobilne są zawsze pod ręką. Aplikacja mobilna do pozycjonowania EntroSEO to spore ułatwienie bowiem w dowolnej chwili można analizować trendy pozycji strony, wzrosty pozycji lub spadki. Nie musisz spędzać sporo czasu na przeszukiwanie internetu by pozyskać te informacje, które w klarownej formie są prezentowane w telefonie, wystarczy kliknąć w ikonkę na ekranie.

aplikacja do pozycjonowania ustawienie fraz aplikacja do pozycjonowania logowanie do aplikacji mobilnej EntroSEO

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie, o ile nie masz jeszcze utworzonego swojego profilu, należy taki profil utworzyć poprzez pierwszą rejestrację. Można to także zrealizować w telefonie w ramach oprogramowania mobilnego. Następnie po zalogowaniu się, konieczne jest wpisanie pierwszych trzech fraz na jakie chcesz pozycjonować lub już pozycjonujesz stronę internetową. Po wpisaniu fraz aplikacja sprawdza wstępnie pozycje strony w wyszukiwarce. Odtąd zaczynamy monitorowanie tych fraz, które można jeszcze skorygować przez kolejne 7 dni ( po tym czasie zostaną "zamrożone" dla zachowania spójności analiz trendów pozycji ).

Darmowa wersja aplikacji umożliwia analizowanie pozycji oraz SEO strony przez 3 miesiące dla 3 fraz ( dla jednej domeny ). Można wykupić za niewielką kwotę, roczną aktywację wersji PREMIUM. Wersja płatna umożliwia analizowanie 12 fraz w wynikach naturalnych, dodatkowo 12 innych fraz w wyszukiwarkach map, przez 12 miesięcy. Zatem to oprogramowanie natelefony komórkowe jest bardzo pomocne przy prowadzeniu zaawansowanych działań SEO, oszczędza czas, dostarcza zawsze rzetelnych informacji o pozycjach, oraz przedstawia analizy trendów zmian pozycji. Są to podstawowe i cenne wskazówki dla podjęcia działań wzmacniających pozycje i promocję Twojej strony w internecie.

Instalacja aplikacji jest darmowa, korzystanie z wersji PREMIUM jest opcją dodatkową.